Kontakt: +48 61 65 63 300

+48 513 091 918

(pon. - sb. 09.30 - 21.00, ndz. 10.00 - 20.00)

Dołącz do nas: Facebook ikona

Jesteś tutaj: O Happy Holiday / Jesteśmy partnerem / Grecos Holiday

Grecos Holiday

Biuro Podróży Grecos Holiday

Kalimera Fili - Witajcie Przyjaciele!

Misja i wizja

Jesteśmy touroperatorem specjalizującym się w organizacji wypoczynku oraz wycieczek w basenie Morza Śródziemnego. W sezonie letnim wiodącym kierunkiem są wyspy greckie, gdzie jesteśmy jednym z wiodących touroperatorów na polskim rynku. Wieloletnie doświadczenie w branży, zaangażowanie, współpraca z najlepszymi na swoich kierunkach kontrahentami pozwala nam wyszukiwać dla Państwa obiekty najwyższej klasy o bardzo dobrej infrastrukturze i serwisie.

Zaufanie i gwarancja jakości

Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w związku z prowadzoną działalnością w zakresie turystyki, wystawioną przez Towarzystwo Ubezpieczeń ERV (AG). Posiadamy zezwolenie nr 386 na prowadzenie działalności turystycznej wydane przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Spółka zrzeszona jest także w Polskiej Izbie Turystyki (PIT). Grecos Holiday jako jedyne biuro z pierwszej dziesiątki organizatorów posiada pozytywną perspektywę dla działalności na podstawie rankingu organizatorów Rzeczpospolitej z dnia 05.11.2012.

Historia i osiągnięcia

Dobry, sprawdzony produkt w nowym, atrakcyjnym opakowaniu. Tak najpełniej i najkrócej można zaprezentować Biuro Podróży Grecos Holiday. Firma pod tą marką istnieje na rynku kilka lat, natomiast ludzie którzy ja tworzą posiadają kilkunastoletnie doświadczenie pracy w turystyce oraz doskonałą znajomość branży. Biuro Podróży Grecos Holiday oprócz bogatej tradycji, przejęło przede wszystkim to, co do pracy w turystyce najważniejsze:

  • ludzi z pasją,
  • wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku,
  • fantastyczną znajomość destynacji,
  • dbałość o każdy detal i najwyższą jakość produktu,
  • podejście we współpracy z agentami nastawione na elastyczność i profesjonalną oraz
  • kompleksową obsługę,
  • wyjątkowe przywiązanie do troskliwej i fachowej opieki nad gośćmi.

Osiągnięcia

Rozszerzenie działalności — wkroczenie na rynek ogólnopolski — oraz utworzenie nowej marki okazało się strzałem w dziesiątkę. Nazwa Grecos Holiday stała się rozpoznawalna niemalże w całej Polsce, stając się jednocześnie synonimem rzetelności i profesjonalizmu. Za nasz wysiłek w sezonie “Lato w Grecji 2006” zostaliśmy uhonorowani tytułem Debiutanta roku 2006 przyznanym przez Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze, a także zaufaniem naszych Klientów, którzy decydują się skorzystać z naszej oferty także w kolejnych sezonach. Z kolei branżowy miesięcznik „Rynek Turystyczny“ przyznał nam pierwsze miejsce w kategorii duże firmy w rankingu Złota 50- tka 2010 roku. Słowa uznania wskazują, iż kierunek który obraliśmy jest słuszny i motywują do dalszych działań. Staramy się, aby oferta przygotowana na kolejne sezony w jeszcze większym stopniu spełniła Państwa oczekiwania.

Sukcesu tego nie byłoby, gdyby nie Państwo! Serdecznie dziękujemy za to, że już wcześniej Państwo nas docenili i nam zaufali. Sekret naszego sukcesu polega na tym, że my również Was doceniamy i wszystko co robimy, robimy przede wszystkim z myślą o Was!

Niech liczby przemówią:

blisko 200 000 tylu Klientów wyjechało z nami na swoje wymarzone wakacje
130 w sezonie 2013 oferujemy Państwu 130 sprawdzonych, spełniających wszelkie wymagania hoteli.
65 tylu naszych pracowników będzie łącznie do Państwa dyspozycji w miejscu spędzania wakacji. Jest to największa liczba osób z obsługi na kierunkach wakacyjnych w przeliczeniu na ilość hoteli wśród wiodących polskich organizatorów turystyki.
54 tyle naszych samolotów tygodniowo wylatuje w sezonie z Polski do Grecji, Hiszpanii i Turcji.
10 z aż tylu miast w Polsce możesz wylecieć na wczasy z Grecos Holiday
9 już dziewiąty sezon jesteśmy do Państwa dyspozycji
1 1 miejsce w rankingu Złota 50-tka miesięcznika Rynek Turystyczny w kategorii duże firmy.
   
Ponadto wyróżniają Nas, jako najlepszych na rynku, następujące cechy:
 
94 % naszych hoteli oferuje klientom dostęp do Internetu
72 % naszych hoteli zlokalizowanych jest bezpośrednio przy plaży
64 % hoteli z naszej oferty to hotele o standardzie 4**** lub wyższym
41% w tylu hotelach dostępny jest program animacyjny, w tym Animacje DELFINI
12 % taki był wzrost ilości założonych rezerwacji w stosunku do poprzedniego sezonu. Tendencja wzrostowa utrzymuje się nieustannie.
1,6 % tylko tyle reklamacji zostało zgłoszonych w sezonie 2010. Jest to najmniejsza liczba wśród polskich touroperatów. Jednocześnie jest to 40% mniej reklamacji niż w poprzednim sezonie.

Specjalista od greckich wakacji jest tylko jeden - Grecos Holiday! Do zobaczenia na wymarzonych wakacjach!

Logo-zamiast-TUI.jpg

Certyfikaty Happy Holiday

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż od początku  działalności biura Happy Holiday otrzymaliśmy następujące wyróżnienia. Nasze certyfikaty świadczą o naszych kompetencjach.  Więcej